Dekenale Stadskerk Sint Martinus Weert
klik op de foto voor een vergroting
openingstijden sint martinuskerk weert
Open Torendagen 2019
Beiaardfestival_2019
BedevaartKevelaer2019
Lourdes2018
Groot Sint Martinuskoor
Paradisumkoor Weert
rondleidingen Sint Martinuskerk Weert
zondag 20 oktober 29e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst
Schola

maandag 21 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 22 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 23 oktober H. Johannes van Capestrano, priester
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 24 oktober H. Antonius Maria Claret, bisschop
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 25 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 26 oktober
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 27 oktober Wintertijd 30e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Sluiting rozenkransmaand Groot Sint Martinuskoor Missa Festiva van A. Lesbordes

maandag 28 oktober HH. Simon en Judas, apostelen
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 29 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 30 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 31 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 1 november Allerheiligen
19:00 uur Allerheiligen
Groot Sint Martinuskoor Missa Secunda Pontificalis van L. Perosi

zaterdag 2 november Allerzielen
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Allerzielen met uitreiken Allerzielenprentjes
In Paradisumkoor Messe des Morts van Ernest Vermeulen

zondag 3 november 31e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst, met uitreiken Allerzielenprentjes en grafzegening
Schola

maandag 4 november H. Carolus Borromeüs, bisschop
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 5 november
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 6 november Alle heilige verkondigers van het geloof in onze streken
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 7 november H. Willibrord, bisschop
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 8 november
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 9 november
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 10 november Martinusfeest
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst
St. Martinus Groot Sint Martinuskoor Pastoralmesse van W. E. Horack

maandag 11 november Sint Maarten
09:00 uur Eucharistieviering
19:00 uur Sinte Merte viering voor alle kinderen en hun ouders
Gezinsviering

dinsdag 12 november H. Josafat, bisschop en martelaar
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 13 november
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 14 november
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 15 november H. Albertus de Grote, bisschop kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 16 november
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 17 november 33e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 18 november
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 19 november
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 20 november
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 21 november Opdracht van Maria in de tempel
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 22 november H. Cecilia, maagd en martelares
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 23 november
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 24 november Christus Koning
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 25 november Catharina van Alexandrië
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 26 november
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 27 november
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 28 november
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 29 november
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 30 november
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 1 december 1e zondag van de Advent, St Catharina
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst

maandag 2 december
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 3 december H. Franciscus Xaverius, priester
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 4 december H. Johannes van Damascus, priester en kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 5 december
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 6 december H. Nicolaas, bisschop
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 7 december
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 8 december 2e zondag van de Advent
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst

maandag 9 december
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 10 december
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 11 december H. Damasus I, paus
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 12 december
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 13 december H. Lucia, maagd en martelares
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 14 december
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 15 december 3e zondag van de Advent
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst

maandag 16 december
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 17 december
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 18 december
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 19 december
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 20 december
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 21 december
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 22 december
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 23 december
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 24 december Heilige Kerstavond en Kerstnacht
18:30 uur Kerstavondmis voor de kinderen
20:30 uur Vigiliemis van Kerstmis
23:00 uur Nachtmis van Kerstmis

woensdag 25 december Eerste Kerstdag, H. Familie
10:00 uur Eucharistieviering

donderdag 26 december Tweede Kerstdag
10:00 uur Eucharistieviering

vrijdag 27 december H. Johannes, apostel en evangelist
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 28 december
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 29 december H. Thomas Becket, bisschop en martelaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 30 december
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 31 december 1e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

woensdag 1 januari Nieuwjaar, Feest van de Moeder Gods
10:00 uur Eucharistieviering aansluitend Nieuwjaarsreceptie in de Dekenij

donderdag 2 januari HH. Basilius de Grote & Gregorius van Nazianze, bisschoppen en kerkleraren
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 3 januari
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 4 januari
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 5 januari Openbaring van de Heer
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 6 januari Driekoningen (Openbaring van de Heer)
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 7 januari H. Raimundus van Penyafort, priester
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 8 januari Goedele / Apollonaris Claudius van Hiërapolis
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 9 januari Petrus van Sebaste
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 10 januari
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 11 januari
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 12 januari Doop van de Heer
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 13 januari H. Hilarius, bisschop en kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 14 januari
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 15 januari H. Arnold Janssen, priester
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 16 januari
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 17 januari H. Antonius, Abt
09:00 uur Eucharistieviering


sitemap contact locaties beheer