Dekenale Stadskerk Sint Martinus Weert
klik op de foto voor een vergroting
openingstijden sint martinuskerk weert
Open Torendagen 2019
Beiaardfestival_2019
Lourdes2018
Groot Sint Martinuskoor
Paradisumkoor Weert
rondleidingen Sint Martinuskerk Weert
dinsdag 23 april St. Joris, martelaar
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 24 april H. Fidelis van Sigmaringen
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 25 april H. Marcus, evangelist
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 26 april
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 27 april
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 28 april 2e zondag van Pasen (Beloken Pasen)
10:00 uur Eucharistieviering
Beloken Pasen In Paradisumkoor Missa in honorem Sanctissimi cordis Jesu

maandag 29 april H. Catharina van Siena, patrones van Europa
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 30 april H.Pius V, paus
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 1 mei H. Jozef, de arbeider
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 2 mei H. Athanasius, bisschop en kerkleraar
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 3 mei HH. Filippus en Jakobus, apostelen
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 4 mei Dodenherdenking
11:45 uur Rozenkransgebed
14:00 uur Doop Emma Schaekers
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 5 mei 3e zondag van Pasen
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst
Opening Meimaand Groot Sint Martinuskoor Missa Festiva van A. Lesbordes

maandag 6 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 7 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 8 mei HH.Wiro, Plechelmus en Otger
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 9 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 10 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 11 mei
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 12 mei 4e zondag van Pasen
10:00 uur Korte Eucharistieviering
Schola (korte mis)
11:30 uur Eerste Heilige Communie
Communicantjes

maandag 13 mei H. Servatius, bisschop
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 14 mei H. Mattias, apostel
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 15 mei Alle heilige bisschoppen van Maastricht
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 16 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 17 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 18 mei
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 19 mei 5e zondag van Pasen
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 20 mei H. Bernardinus van Siena, priester
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 21 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 22 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 23 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 24 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 25 mei
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 26 mei 6e zondag van Pasen
10:00 uur Eucharistieviering
Bezoek Bisschop H.Smeets Groot Sint Martinuskoor Pastoral-Messe in F van C. Tambling

maandag 27 mei H. Augustinus van Canterbury, bisschop
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 28 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 29 mei
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 30 mei Hemelvaart van de Heer
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

vrijdag 31 mei Bezoek van Maria aan Elisabeth
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 1 juni
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 2 juni 7e zondag van Pasen
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 3 juni HH. Carolus Lwanga en gezellen
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 4 juni
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 5 juni HH. Bonifatius en gezellen
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 6 juni H. Norbertus, bisschop
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 7 juni
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 8 juni
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 9 juni Pinksteren
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst
Groot Sint Martinuskoor Pastoral-Messe in F-Dur van A. Diabelli

maandag 10 juni Tweede Pinksterdag
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

dinsdag 11 juni H. Barnabas, apostel
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 12 juni H. Odulfus, priester
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 13 juni H. Antonius van Padua
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 14 juni
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 15 juni
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Gezinsmis (dankviering communiecanten)

zondag 16 juni Heilige Drie-eenheid
10:00 uur Eucharistieviering
In Paradisumkoor Messa XIII van O. Ravanello

maandag 17 juni
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 18 juni
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 19 juni H. Romualdus, abt
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 20 juni Sacramentsdag
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste
19:00 uur Eucharistieviering, aansluitend Sacramentsprocessie

vrijdag 21 juni H. Aloïsius Gonzaga, kloosterling
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 22 juni
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 23 juni 12e zondag door het jaarviering Sacramentsdag
10:00 uur Eucharistieviering
Heilig Sacrament van het Lichaam en Bloed van Christus - Schola

maandag 24 juni Geboorte H. Johannes de Doper
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 25 juni
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 26 juni
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 27 juni H. Cyrillus van Alexandrië
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 28 juni H. Ireneüs, bisschop en martelaar
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 29 juni H. Petrus H. Paulus,apostelen
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 30 juni 13e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 1 juli
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 2 juli
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 3 juli H. Tomas, apostel
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 4 juli H. Elisabeth van Portugal
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 5 juli
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 6 juli
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 7 juli 14e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Groot Sint Martinuskoor Missa Simplex van P. Stalmeier

maandag 8 juli
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 9 juli HH. Martelaren van Gorcum
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 10 juli
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 11 juli H. Benedictus, abt, patroon van Europa
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 12 juli
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 13 juli
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 14 juli 15e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 15 juli H. Bonaventura, bisschop en kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 16 juli H. Maagd Maria van de berg Karmel
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 17 juli
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 18 juli
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 19 juli
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 20 juli
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 21 juli 16e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 22 juli H. Maria Magdalena
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 23 juli H. Birgitta, patrones van Europa
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 24 juli
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 25 juli H. Jakobus, apostel
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 26 juli HH. Joachim en Anna, ouders Maria
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 27 juli
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 28 juli 17e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 29 juli H. Marta
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 30 juli H. Petrus Chrysologus
09:00 uur Eucharistieviering

sitemap contact locaties beheer