Dekenale Stadskerk Sint Martinus Weert
klik op de foto voor een vergroting
openingstijden sint martinuskerk weert
Open Torendagen 2019
Beiaardfestival_2019
BedevaartKevelaer2019
Lourdes2018
Groot Sint Martinuskoor
Paradisumkoor Weert
rondleidingen Sint Martinuskerk Weert
woensdag 24 juli
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 25 juli H. Jakobus, apostel
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 26 juli HH. Joachim en Anna, ouders Maria
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 27 juli
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 28 juli 17e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola
11:30 uur Doop Jana Snel

maandag 29 juli H. Marta
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 30 juli H. Petrus Chrysologus
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 31 juli H. Ignatius van Loyola, priester
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 1 augustus H. Alfonsus Maria de'Liguori
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 2 augustus H. Eusebius van Vercelli, bisschop
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 3 augustus
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 4 augustus 18e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 5 augustus Kerkwijding vd Basiliek van Maria de Meerdere
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 6 augustus Gedaanteverandering van de Heer
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 7 augustus HH. Sixtus II, paus en gezellen
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 8 augustus H. Dominicus, priester
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 9 augustus H. Teresia Benedicta vh Kruis (Edith Stein)
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 10 augustus
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 11 augustus 19e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 12 augustus H. Johanna Francisca de Chantal
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 13 augustus HH. Pontianus, paus en Hippolytus
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 14 augustus H. Maximiliaan Maria Kolbe
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 15 augustus Maria ten hemel opgenomen
19:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst
Groot St. Martinuskoor Missa Simplex van P. Stalmeier m.m.v.Pages, Bruidjes, Mariagroep en Mariadraagsters en de Venerabele Broederschap

vrijdag 16 augustus H. Stefanus van Hongarije
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 17 augustus
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 18 augustus 20e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Orgelmis

maandag 19 augustus H. Johannes Eudes, priester
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 20 augustus H. Bernardus, abt en kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 21 augustus H. Pius X, paus
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 22 augustus H Maagd Maria, koningin van hemel en aarde
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 23 augustus H. Rosa van Lima, maagd
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 24 augustus
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 25 augustus 21e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 26 augustus
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 27 augustus H. Monica
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 28 augustus H. Augustinus, bisschop en kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 29 augustus Marteldood H. Johannes de Doper
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 30 augustus
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 31 augustus
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 1 september 22e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Groot Sint Martinuskoor Missa Festiva van A. Gretchaninoff

maandag 2 september
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 3 september H. Gregorius de Grote
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 4 september
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 5 september
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 6 september
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 7 september
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 8 september 23e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Schola

maandag 9 september
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 10 september
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 11 september
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 12 september
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 13 september H. Johannes Chrysostomus
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 14 september Kruisverheffing
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 15 september 24e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst
Schola

maandag 16 september H. Cornelius, paus, martelaar
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 17 september H. Lambertus, bisschop en martelaar
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 18 september
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 19 september H. Januarius, bisschop en martelaar
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 20 september
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 21 september
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Samenzang

zondag 22 september 25e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering
Groot Sint Martinuskoor Missa brevis in B. van C. Mawby

maandag 23 september H. Pius van Pietrelcina, priester
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 24 september
09:00 uur Eucharistieviering

woensdag 25 september
09:00 uur Eucharistieviering

donderdag 26 september HH. Cosmas en Damianus, martelaren
09:00 uur Eucharistieviering, aansluitend uitstelling Allerheiligste

vrijdag 27 september H. Vincentius de Paul, priester
09:00 uur Eucharistieviering

zaterdag 28 september
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering
Geen heilige mis

zondag 29 september 26e zondag door het jaar
11:00 uur Feestelijke Kermismis op de kasteelplein (Autoscooter)

maandag 30 september H. Hiƫronymus, priester en kerkleraar
09:00 uur Eucharistieviering

dinsdag 1 oktober H. Teresia van het kind Jezus
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 2 oktober HH. Engelbewaarders
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 3 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 4 oktober H. Franciscus van Assisi
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 5 oktober
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 6 oktober 27e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst

maandag 7 oktober Onze Lieve Vrouw van de Rozenkrans
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 8 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 9 oktober HH. Dionysius, bisschop, en gezellen, martelaren
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 10 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 11 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 12 oktober
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 13 oktober 28e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 14 oktober H. Callistus I, paus en martelaar
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 15 oktober H. Teresia van Jezus, maagd en kerklerares
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 16 oktober H. Hedwig, kloosterlinge
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 17 oktober H. Ignatius, bisschop en martelaar
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 18 oktober H. Lucas, evangelist
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 19 oktober
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 20 oktober 29e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering met kinderwoorddienst

maandag 21 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 22 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 23 oktober H. Johannes van Capestrano, priester
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

donderdag 24 oktober H. Antonius Maria Claret, bisschop
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

vrijdag 25 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

zaterdag 26 oktober
11:45 uur Rozenkransgebed
19:00 uur Eucharistieviering

zondag 27 oktober Wintertijd 30e zondag door het jaar
10:00 uur Eucharistieviering

maandag 28 oktober HH. Simon en Judas, apostelen
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

dinsdag 29 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

woensdag 30 oktober
08:45 uur Rozenkransgebed en Eucharistieviering

sitemap contact locaties beheer